home 
 bestellen 
 infotheek 
 berichtenarchief 
 contact 
 

ANKO Ondernemersdag 2009

Op 16 november 2009 organiseerde de ANKO de tweejaarlijke Ondernemersdag in Theater Spant! in Bussum. Een dag waarop veel te beleven was en die in het teken stond van LEF! Naast verschillende activiteiten, waren er vier inspirerende topsprekers en ging Willeke Pietersma van ‘De Haarzaak’ uit Koewacht naar huis met de ANKO LEF Award, de prijs voor de kapperondernemer die het meeste lef toont in zijn ondernemerschap.

 

In de kappersbranche is de ANKO Ondernemersdag een welbekend evenement. En ook deze editie is niet onopgemerkt voorbij gegaan. Na een verrassende en muzikale opening was Pim van den Berg de eerste spreker van de dag. Hij bekeek het ondernemerschap op een geheel eigentijdse manier. Volgens hem zeggen beelden meer dan duidend woorden. Leen Zevenbergen was tevens erg inspirerend en zette het publiek naar zijn hand. Erica Terpstra haalde enkele anekdotes naar boven uit haar sportcarrière en Antoinette Beenders beschreef hoe zij als kapperondernemer succesvol is geworden in Amerika.

Ook zijn de laatste cijfers uit de kapperbranche gepresenteerd door PANTEIA/EIM-directeur Peter van Hoesel. De dag werd afgesloten met een spectaculair optreden van Xander de Buisonjé. Binnen korte tijd wist hij een gezellige en ontspannen sfeer neer te zetten. Dit alles onder het genot van een hapje en een drankje.


LEF Award

Geheel nieuw dit jaar was de ANKO LEF Award. Een prijs die werd uitgereikt aan de kapperondernemer die het net even iets anders aanpakt dan gebruikelijk. Iemand die risico’s durft te nemen en geheel zijn eigen koers vaart in de kappersbranche. Genomineerd waren Willeke Pietersma van ‘De Haarzaak’ uit Koewacht, Arien van Pelt van ‘Verstand van Haarzaken’ uit Dordrecht en Ramon Lighthart met ‘All so pure’ uit Arnhem. Nadat het publiek had gestemd werd de prijs uitgereikt aan Willeke Pietersma. Ze zet zich met haar kapsalon en haar stichting ‘Haar Geluk’ in voor mensen met haarproblemen.

 lees meer

Foto's

Tijdens de Ondernemersdag zijn uiteraard ook foto's gemaakt! lees meer



ANKO Ondernemersdag 2009 werd mede mogelijk gemaakt door het Hoofdbedrijfschap Ambachten. De organisatie was in handen van Swissconnection Event Marketing & Production.


© 2010